DOĞTAŞ Mobilya Konyaaltı Antalya

DOĞTAŞ Mobilya Konyaaltı Antalya

1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratan Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit - Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır.

Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız veren Doğtaş’ın bugün aktif olarak 30 ülkeye ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın satış noktası bulunmaktadır.

2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir.

Sadece görünce değil, dokununca kalitesini bir kez daha hissedeceğiniz mobilyalar üreten Doğtaş’ın yeni koleksiyonlarındaki eşsiz parçalarıyla tanışmanız, kalitesini ve güzelliğini dokunarak hissetmeniz için sizleri en yakın Doğtaş mağazamıza bekliyoruz...